ul. Pomorska 11, 84-230 Rumia 58 679 50 05 lub 695 210 055 holmed@holmed.com.pl

O nas

Firma HOLMED rozpoczęła działalność w grudniu 1994r. jako Spółka z o.o. Zakres działalności firmy to zaopatrzenie medyczne, w tym materiały RTG, papiery rejestracyjne, środki dezynfekcyjne, dostawy aparatury medycznej produkcji krajowej i zagranicznej. Firma dysponuje kompleksową oferta handlową dla Placówek Służby Zdrowia.

Szeroka oferta handlowa, to efekt współpracy handlowej z wiodącymi producentami i importerami materiałów i sprzętu medycznego. W miarę rozwoju Spółka HOLMED rozszerzyła swoją działalność w zakresie asortymentów, powiększyła zasięg terytorialny oraz otworzyła sklep medyczny, zajmujący się sprzedażą materiałów medycznych, sprzętu rehabilitacyjnego i środków dezynfekcyjnych.

Wszystkie artykuły będące przedmiotem naszej oferty posiadają wymagane dokumenty dopuszczające do obrotu w Placówkach Służby Zdrowia. Głównymi naszymi odbiorcami są jednostki samorządowej Służby Zdrowia, przychodnie, szpitale, gabinety lekarskie i weterynaryjne. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz dla odbiorcy indywidualnego w sklepie medycznym, który dysponuje bardzo szerokim asortymentem.

Firma ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, co pozwala realizować wnioski na sprzęt ortopedyczny, środki pomocnicze i lecznicze środki techniczne.

W 2015 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

firmazzasadami nfz przejrzysta_firma